VERGİ HAFTASI NEDENİYLE KAYMAKAMIZ SAYIN HAKAN KILINÇKAYA’ YA ZİYARET

 

        Gelibolu Vergi Dairesi Müdürü V. sayın Ekrem BOZTEPE, Vergi haftası nedeniyle Kaymakamımız sayın Hakan KILINÇKAYA’ yı makamında ziyaret etti.

                  Kaymakamımız sayın KILINÇKAYA, toplumda vergi bilincini arttırmak amacıyla her yıl Şubat ayının son haftasının Vergi Haftası olarak kutlandığını söyleyerek başarılı çalışmaları nedeniyle vergi çalışanlarını tebrik etti.
Vergi Dairesi Müdürü V. sayın Ekrem BOZTEPE, diğer yetkililer ile birlikte, bu yıl 25 Şubat ile 3 Mart tarihleri arasında kutlanacak olan Vergi Haftası nedeniyle bazı etkinlikler düzenlediklerini söyledi. Sayın BOZTEPE, destekleri nedeniyle
                  Kaymakamımız sayın KILINÇKAYA’ ya teşekkür etti. 
Kaymakamımız sayın Hakan KILINÇKAYA, "Devletin vatandaşlara sunduğu hizmetlerin en önemli finansman kaynaklarından biri olan vergilerin tam ve zamanında tahsil edilmesi, vatandaşların vergi ahlakı ve bilincine sahip olması ülkemizin kalkınması için çok büyük bir öneme sahip. Bu bağlamda bu bilinci oluşturmak amacıyla düzenlenen Vergi Haftasını kutluyor, vergilerini zamanında ve aksatmadan ödeyen duyarlı vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum." dedi.