ŞEHİT VE GAZİ AİLELERİ İLE İFTAR

 

        Gelibolu Kaymakamlığı tarafından Öğretmen Evinde, Ramazan ayı dolayısıyla şehit ve gazi aileleri onuruna İftar yemeği düzenlendi.
        Düzenlenen İftar yemeğine Kaymakamımız sayın Hakan KILINÇKAYA, eşi sayın Şenay KILINÇKAYA 2' nci Kolordu Komutanı sayın Zekai AKSAKALLI, eşi sayın Nursen AKSAKALLI, Belediye Başkanımız sayın M. Mustafa ÖZACAR, eşi Birhan ÖZACAR, adli ve idari daire amirleri ile şehit ve gazi aileleri katıldı. 
        Kuranı Kerim tilavetinin ardından iftar yemeği öncesi, eşi Şenay KILINÇKAYA ile birlikte şehit aileleri ve gaziler ile yakından ilgilenen ve bir süre onlarla sohbet eden Kaymakamımız sayın KILINÇKAYA, yaptığı konuşmasında Ramazan ayının paylaşma, dayanışma, bolluk ve bereket ayı olduğunu, bu vatan için canlarını feda eden aziz şehit ve gazilerimizin aileleri ve birlikte aynı iftar sofrasında bulunmaktan gurur duyduğunu dile getirdi. 
        Yemek sonrasındaki müzik dinletisinin ardından şehit aileleri ve gaziler, Kaymakamımız sayın Hakan KILINÇKAYA ile hatıra fotoğrafı çektirmelerinin ardından iftar yemeği sona erdi.