KAYMAKAMIMIZ SAYIN HAKAN KILINÇKAYA,18 MART ÇANAKKALE ZAFERİ VE ŞEHİTLERİ ANMA PROGRAMLARINA KATILDI

       

         Kaymakamımız sayın Hakan KILINÇKAYA, 18’ inci Mekanize Piyade Tugay Komutanı Tuğgeneral sayın Dündar Şahin GÜNGÖR, Belediye Başkan Vekili sayın Kemal TARIM, İlçe protokol üyeleri, Siyasi Parti Temsilcileri, Sivil Toplum Kuruluşları, öğretmenler, öğrenciler ve vatandaşlarımız,18 Mart Çanakkale Şehitleri Anma Günü ve Deniz Zaferi etkinlikleri dolayısıyla 2’ nci Kolordu Komutanlığı Atatürk Anıtı, Gelibolu Şehitliği ve Milli Eğitim Müdürlüğü Konferans Salonunda düzenlenen törenlere katıldı.

2’ nci Kolordu Komutanlığı Atatürk Anıtında ki tören, çelenklerin sunulması, saygı duruşu ve İstiklal Marşının söylenmesi ile son buldu.

Çelenk sunma törenin ardından Gelibolu Şehitliğinde ki tören, saygı duruşu saygı atışı ve İstiklal Marşının söylenmesi ile devam etti. 
Ardından Kaymakamımız sayın Hakan KILINÇKAYA’ nın şehitlik defterine günün anlam ve önemine dair duygu ve düşüncelerini ifade etmesi, şehit mezarlarına karanfil bırakılması ve toplu hatıra fotoğrafının çekilmesi ile son buldu.

Kaymakamımız sayın KILINÇKAYA, törenlerin ardından Armatör Yakup Aksoy Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencilerinin hazırlamış olduğu anma programına katıldı.