KAYMAKAMIMIZ SAYIN HAKAN KILINÇKAYA 100. YIL BARIŞ ORTAOKULU ÖĞRETMEN VE ÖĞRENCİLERİNİ ZİYARET ETTİ.

 

        Kaymakamımız sayın Hakan KILINÇKAYA, 05.02.2018 tarihinde 2017-2018 eğitim-öğretim yılının ikinci döneminin başlaması münasebetiyle Milli Eğitim Müdürü sayın Tahir KARACA ile 100’ üncü Yıl Barış Ortaokulu öğretmen ve öğrencilerini ziyaret etti.

        Okul tesislerini dolaşarak okul müdürü Mehmet Fahri ASLAN' dan bilgi alan Kaymakamımız sayın Hakan KILINÇKAYA, öğrenciler ile bir araya gelerek öğrencilere "Başarılı bir birinci dönem geçirdiniz, dinlenmek için zaman buldunuz ve kısa bir tatil de yaptınız. Bu hafta 2017-2018 eğitim öğretim yılının ikinci dönemi başlıyor. İkinci dönem hem toparlanmak için hem de birinci dönem elde ettiğiniz başarıları devam ettirmek için önemlidir. Ümit ediyorum ki ikinci dönem sizler için daha etkili ve daha verimli bir dönem olacaktır.” dedi ve öğrencilere çeşitli sorular sordu.

        Sonrasında öğretmenler ile bir araya gelen Kaymakamımız sayın Hakan KILINÇKAYA, öğretmenlere “ 2017 – 2018 eğitim öğretim yılı ikinci Dönemi bugün başlıyor. Öğrencilerimiz de yarıyıl tatilinde yaptıkları iç muhasebeyle ikinci döneme daha dinamik başlayacak ve gelecekteki hedefleri için daha azimli ve kararlı olacaklardır.
2017-2018 eğitim öğretim yılı ikinci döneminin öğrencilerimiz, aileler ve siz öğretmenlerimiz için hayırlı, daha güzel başarılara vesile olmasını diliyorum.
Başarı için hep birlikte el ele çalışalım..” diyerek ziyaretini tamamladı.