KAYMAKAMIMIZ SAYIN HAKAN KILIÇKAYA ÇANAKKALE 18 MART ÜNİVERSİTESİ GELİBOLU PİRİ REİS MESLEK YÜKSEKOKULU ÖĞRENCİLERİ İLE BİR ARAYA GELDİ

 “Eğitim faaliyetlerinin sorunsuz bir şekilde sürmesine büyük önem verdiklerini belirterek, Ülkemizin dört bir köşesinden gelen üniversite öğrencilerimize ev sahipliği yapıyoruz. Öğrencilerimizin bir olumsuzluk yaşamaması için gerekli hassasiyeti göstermekteyiz" dedi.
Öğrencilerle sohbetinde kendisinin üniversite hayatından anılar anlatan Kaymakamımız sayın Hakan KILINÇKAYA, öğrencilere öğrenim hayatlarında fırsat buldukça kitap okumaları ve sosyal aktivitelerde bulunmaları tavsiyesinde bulundu.
Okul hayatından ve mesleğinin gereklerinden bahseden Kaymakamımız sayın Hakan KILINÇKAYA, kendi deneyimlerinden yola çıkarak anlattığı söyleşide öğrencilerle sosyal-kültürel-sportif faaliyetler ile ilgili bilgilendirme ve görüş alışverişinde bulunarak, programın düzenlenmesinde katkısı olanlara teşekkür etti.
Söyleşi sonrasında öğrenciler Kaymakamımız sayın Hakan KILINÇKAYA' ya hediyelerini takdim ederek toplu fotoğraf çekindiler.