KAYMAKAMIMIZ KÖY VE MAHALLE MUHTARLARIMIZ İLE BİR ARAYA GELDİ

 

        İçişleri Bakanlığı İller idaresi Genel Müdürlüğüz talimatı ile İlimize bağlı tüm ilçelerimizde eş zamanlı olarak düzenlenen köy ve mahalle Muhtarlar ile buluşma toplantısı Kaymakamımız sayın Hakan KILINÇKAYA, başkanlığında gerçekleştirildi.

 

        Toplantıya Köy ve mahalle Muhtarlarımızın yanı sıra İl Genel Meclis üyeleri, İlçe Yazı İşleri Müdürü ve Köylere Hizmet Götürme Birlik Müdürü de katıldı. 


        Açılış konuşmasının ardından Köy ve mahalle muhtarlarının talep ve önerileri değerlendirildi. 2019 yılında ivedi olarak yapılması gerekli 10 proje tesbit edildi. Yoğun ilgi gösterilen toplantıda söz almak isteyen muhtarlarımıza tek, tek söz vererek onların eğitim, sağlık, ulaşım, güvenlik ve sosyal alanlarla ilgili sorun ve taleplerini dinledi.Tüm taleplerin değerlendirileceğini ve sorunların çözümü noktasında gerekenin yapılacağını ifade eden kaymakam 2018 yılında yoğun bir şekilde çalışan Muhtarlara ayrı ayrı teşekkür etti. Kaymakamımız Sayın Kılınçkayanın misafirlere öğle yemeği ikram etmesinin ardından toplantı sona erdi.