KAYMAKAMIMIZ “İMAMHATİPLER YARIŞIYOR” YARIŞMA PROGRAMINA KATILDI
 
        İlçemizde Gazi Süleyman Paşa Camii’nde düzenlenen Anadolu İmam Hatip Liseleri arasında düzenlenen, Genç Sada Kur’an-ı Kerim’i Güzel Okuma, Genç Muhafızları Hafızlık, Genç Bilaller Ezan Okuma yarışmasına Kaymakamımız sayın Hakan KILINÇKAYA, İlçe Müftüsü sayın İbrahim ÖZLER, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı sayın Murat BÜYÜK, İlçe Milli Eğitim Müdürü sayın Tahir KARACA, İlçe Milli Eğitim Müdür Yardımcısı sayın Ahmet CAN ve çok sayıda Kur’an-ı Kerim sevdalısı dinleyici iştirak etti.
        Gazi Süleyman Paşa Camii’nde yarışmacı öğrenciler tarafından yarışmalarda okunan Kur’an-ı Kerim ve ezanların ardından dereceye giren öğrencilerin isimlerinin açıklandı ve ödül törenine Öğretmen Evinde devam edildi.

        Öğretmen Evinde verilen yemek sonrasında gerçekleştirilen ödül töreninde konuşan Kaymakamımız sayın Hakan KILINÇKAYA, “ Kur’an-ı Kerim’i öğrenmeye gönül vermelerinden ve buraya kadar gelmeyi başarabilmelerinden dolayı her birini ödül almış olarak kabul ediyorum. Yarışmacılarımıza başarılar diliyor, hepinizi sevgi ve saygıyla selamlıyorum.” dedi.
Yarışmacılara Kaymakamımız sayın Hakan KILINÇKAYA’ nın ödüllerini vermesinin ardından program sona erdi.