KAYMAKAMIMIZ HAKAN KILINÇKAYA 2'NCİ KOLORDU KOMUTANLIĞI TARAFINDAN DÜZENLENEN İFTAR YEMEĞİNDE ŞEHİT VE GAZİ AİLELERİ İLE BULUŞTU

        01 Haziran 2018 tarihinde 2'nci Kolordu Komutanlığı tarafından Subay Orduevinde Ramazan ayı dolayısıyla şehit ve gazi aileleri onuruna İftar yemeği düzenlendi.
        Düzenlenen İftar yemeğine Valimiz sayın Orhan TAVLI, Kaymakamımız sayın Hakan KILINÇKAYA, 2' nci Kolordu Komutanı sayın Zekai AKSAKALLI, 18. Mekanize Piyade Tugay Komutanı sayın Mustafa Yaşar ARSLANHAN,Belediye Başkanımız sayın M.Mustafa ÖZACAR, şehit aileleri ve gaziler katıldı.

        İftar programında Kaymakamımız sayın Hakan KILINÇKAYA, eşi Şenay KILINÇKAYA ile birlikte masaları tek tek dolaşarak şehit aileleri ve gaziler ile yakından ilgilendi, hatırlarını ve birşeye ihtiyaçları olup olmadığını sorarak bir süre sohbet etti.

Programın sonunda, şehit aileleri ve gaziler, Valimiz sayın Orhan TAVLI, Kaymakamımız sayın Hakan KILINÇKAYA ile hatıra fotoğrafı çektirdiler.

        İftar yemeği sonrasında sayın Valimiz Orhan TAVLI ve Kaymakamımız sayın Hakan KILINÇKAYA, şehit Bnb. Koray ONAY ile şehit Kd.Bçvş. Ömür GÜLÜNAY' ın ailelerini evlerinde ziyaret ettiler.