Payas’ta görev yapmakta iken 19 Ağustos 2017 tarihli müşterek kararname ile Çanakkale’mizin güzide kentlerinden biri olan Gelibolu’ya Kaymakam olarak atandım.Tarihte çok önemli olayların olduğu 1354 yılında fethedilerek Türk’ ün damgasını vurduğu bu topraklar en son Çanakkale harbinde ecdadımızın yiğitçe savaşmaları sonucu 250 bin şehit versek te hiçbir düşman unsuru Çanakkale’den Anadolu’ya geçemeyeceklerini anlamışlardır.
 
               Kahraman Türk Milletimizin bu destanını dost düşman herkes anlamıştır.
 
              İstiklal harbinde 3 yıl kuşatma altında kalsa da 1922 yılında Gazi Mustafa Kemal Paşa önderliğindeki kahraman Türk ordusu büyük bir kahramanlık destanı yazarak Fransızları ve Yunanlıları püskürtmüştür.
 
               Şehit kanları ile yoğrulan bu Şehitler diyarı güzel vatan toprağında hizmet etmekten mutluluk duyacağımı ifade ediyorum.
 
        Devlet kurumları özellikle valilik ve kaymakamlık müesseseleri Devletin halkına açılan kapılarıdır. Şimdiye kadar olduğu gibi bundan sonra da Gelibolu’da yaşayan bütün vatandaşlarımıza gece gündüz demeden hizmet etmekten onur duyacağımı ifade etmek istiyorum. Gelibolu halkımıza saygılarımla…