GELİBOLU TÜM ÖZÜRLÜLER YARDIMLAŞMA VE DAYANIŞMA DERNEĞİ ZİYARETİ 

        Kaymakamımız sayın hakan KILINÇKAYA, 03 Aralık Dünya Engelliler Günü dolayısıyla Gelibolu Tüm Özürlüler Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği’ ni ziyaret etti.

        Dernek üyelerinin Dünya Engelliler Gününü kutlayan Kaymakamımız sayın Hakan KILINÇKAYA” Hepimiz engelli adayıyız. Yarın kimse ne olacağını bilmiyor sağlığımızın kıymetini ve sizlerin yaşadığı sıkıntıları tam manasıyla bilmiyoruz. Bu gün gerçekleştirdiğimiz farkındalık yürüyüşünü bu nedenle gerçekleştirdik. Engelli vatandaşlarımıza sahip çıkmanın, sorunlarının giderilmesine katkıda bulunmanın bir insanlık görevi ve ortak sorumluluğumuz olduğu asla unutulmamalıdır. Engelli vatandaşlarımızın sosyal hayatta kendilerini göstermeleri, kendilerine güvenmeleri, hayata sıkı sıkıya tutunmaları için zemin oluşturacak ve onlara küçük de olsa ekonomik gelirler sağlayacak imkanlar sağlamalıyız. Bizler bu hususta imkanlarımız ölçüsünde elimizden gelen yardımları yapmaya çalışıyoruz.” dedi.

        Kaymakamımız sayın Hakan KILINÇKAYA’ nın ziyaretinden dolayı memnuiyetini dile getiren dernek üyeleri ve yakınları Kaymakamımıza teşekkür etti.