GELİBOLU HALK EĞİTİM MERKEZİ MÜDÜRLÜĞÜ TSM KOROSU 2017-2018 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI ŞENLİKLERİ

Gelibolu Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü 2017-2018 eğitim-öğretim yılı şenlikleri kapsamında Halk Eğitim Merkezi tiyatro salonunda Türk Sanat Müziği Korosu konseri düzenlendi.

Konser de birbirinden güzel Türk Sanat Müziği eserleri seslendirildi. Konsere Kaymakamımız Sayın Hakan KILINÇKAYA, Gelibolu Belediye Başkan Vekili sayın Deniz CANKARA, Evreşe Belediye Başkanımız sayın Dr. Ali Kamil SOYUAK, Kurum Müdürleri ve çok sayıda davetli katıldı.

Konser bitiminde koro ekibine teşekkür eden Kaymakamımız sayın Hakan KILINÇKAYA şöyle devam etti:' Türk Sanat Müziği'nin ve musikisinin nağmeleri, makamları şüphesiz ki günümüz müzik anlayışının çok ötesinde ve üstündedir. Her bir şarkıda eski yıllara hatta çocukluk günlerime geri döndüm. Dinlerken keyif aldım, mutlu oldum.

Bu güzel gecenin tertibinde öncelikle kurum çalışanlarıma ve tabi ki orkestra şefi Faize ÇİROZLAR ile sazda ve sözde sanatını icra eden ekibe içten teşekkürlerimi sunuyorum. Gelibolu için güzel bir geceydi sizleri tebrik ediyorum Bir başka konserde tekrar bulununcaya dek hepinize iyi akşamlar diliyorum' dedi.

Program Kaymakamımız sayın Hakan KILINÇKAYA' nın orkestra şefi Faize ÇİROZLAR Hanım'a çiçek taktimi ile son buldu.