Çanakkale Valisi Sayın Orhan TAVLI ve eşi Ayşe TAVLI, 08 Haziran  Perşembe akşamı Kaymakamlığımız tarafından Gelibolu Balık Restaurantta düzenlenen şehit ve gazi aileleriyle iftar programında bir araya geldi.
2.Kolordu Komutanı İzzet Çetingöz, Vali Yardımcısı ve Gelibolu Kaymakam V. Bekir Sıtkı DAĞ ve eşi, İl Jandarma Komutanı Necmi İNCE ve eşi, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdür Yrd. Harun Hazır, 18. Mekanize Piyade Tugay Komutanı ve eşi, Gelibolu Belediye Başkan V. Ali Rıza Sayın ve eşi, Cumhuriyet Savcısı Ahmet TATLICAN, İlçe Jandarma Komutan V. Lütfullah Derin, İlçe Emniyet Müdürü Halil Genç, AKP İlçe Bşk. Mahmut Çetin ve Eşi, CHP İlçe Başkanı Nevzat Kaya ve Eşi, MHP İlçe Başkanı Eyüp Büyükzöngür ve Eşi, İlçe Müftüsü İbrahim Özler, İlçe Milli Eğitim Müdürü Murat Yılmaz, Kaymakamlık Yazı İşleri Müdürümüz Nermin Tolu, Sosyal Yardımlaşma Vakfı Müdürü Türker Erdihan, CHP İl Genel Meclis Üyesi Nihat Öner ve Eşi, CHP İl Genel Meclis Üyesi Ali Koç ve Eşi, Bağımsız İl Genel Meclis Üyesi Ferhat Özger, İlçe Ticaret ve Sanayi Odası Bşk. İbrahim Özen ve Eşi, İlçe Esnaf ve Sanatkarlar Odası Bşk. Ahmet Nalbant ve Eşi’nin katıldığı iftar programında Valimiz Orhan TAVLI ve eşi Ayşe TAVLI şehit aileleri ve gazilerle bir araya gelerek sohbet etti.
 
              Sayın Valimiz Orhan TAVLI şehit ve gazi ailelerine hitaben birer konuşma yaptığı iftar programında şehitlerimiz için dualar okundu.