BU HAYAT BİZİM UYUŞTURUCU İLE MÜCADELE PROJESİ “ HAYATA TUTUN” ETKİNLİKLERİ

        Kaymakamımız sayın Hakan KILINÇKAYA, İçişleri Bakanlığı Dernekler Daire Başkanlığınca desteklenen Gelibolu Romanları Sosyal Etkinlikler Derneğince yürütülen “Gelecek Bizim Projesi” kapsamında Halk Eğitim Merkezi tiyatro salonunda gerçekleşen “Hayata Tutun” etkinliklerine katıldı.

        Kaymakamımız sayın Hakan KILINÇKAYA, yaptığı açılış konuşmasında “ Gençlerimizin geleceği için ilk uzak durmaları ve ailelerin ise en çok üzerinde durmaları gerektiği konu uyuşturucudur. Bizlerinde amacı uyuşturucu ile mücadele konusunda kararlı ve bir o kadar da sorumluluk duygusuyla hareket edip, bu illetin pençesine düşmüş çocuklarımızı ve gençlerimizi kurtarmaktır. Madde bağımlılığı toplumsal bir sorundur ve savaşmak hepimizin görevidir. Bu projede emeği geçen herkese teşekkür ediyoruz.” İfadelerine yer verdi. 

        Etkinlik, Babaeski Milli Eğitim Müdürü Kadriye TOKAT’ ın konuşmaları, Kur’ an ı Kerim tilaveti, ilahi dinletisi, Babaeski Merkez Ortaokulu öğrencilerinin gösterisi ve Tasavvuf Müzik sanatçısı Dursun Ali ERZİNCANLI’ nın şiir dinletisinin ardından Gelibolu Romanları Sosyal Etkinlikler Derneği Başkanı Hakan TOSUN’ un Kaymakamımız sayın Hakan KILINÇKAYA’ ya plaket takdim etmesi, emeği geçen kurum amirleri ile toplu fotoğraf çekimi sonrasında verilen ikram ile son buldu.